اعتباربخشی

سند راهبردي سالهاي 1393 - 1400
برنامه ريزي استراتژيك اصولاً يك نگرش و نقشه راه آينده است كه متضمن تعهد به عمل بر مبناي انديشه و تفكر آينده نگر مي باشد كه با برنامه استراتژيك مي توان در جهتي صحيح حركت نمود . سند راهبردي بيمارستان توسط مديران راهبردي ، اجرائي و واحد بهبود كيفيت پس از تعيين اهداف كلان ، رسالت و چشم انداز براي دستيابي به ارتقاء‌ مستمر كيفيت خدمات ارائه شده انجام گرديده است .
 
رسالت بيمارستان
بیمارستان صدر ( به آفرین ) مطابق فلسفه وجودی خود و سیاست های کلان حوزه سلامت کشور  رسالت ، وظیفه و ماموریت خود را به شرح ذیل تعیین نموده است :
 
ارائه با كيفيت ترين خدمات درماني همراه با رعايت حقوق گيرندگان خدمت با اولويت بيمه شدگان تامين اجتماعي
 
چشم انداز بيمارستان  :
بیمارستان صدر ( به آفرین )  بنا دارد با  توکل به قدرت لایزال پروردگار و با بهره گیری از تمامی امکانات  و منابع در اختیار خصوصا سرمایه ارزشمند اعتبار ، پزشکان فرزانه و کار کنان توانمند و متخصص و تلاش گروهی  تا سال 1400 به جایگاه ذیل دست یابد :
 
 برترين بيمارستان فوق تخصصي چشم پزشکی در تعامل با سازمان تامين اجتماعي تا سال 1400
 
اهداف استراتژیک بيمارستان صدر ( به آفرین ) : 
بیمارستان  صدر ( به آفرین )  ارائه خدمات تشخیصی و درمانی  تخصصی و فوق تخصصی خود را  برای دستیابی به چشم انداز تغیین شده  را بر اساس اهداف کلان و استراتژیک ذیل  در الویت قرار داده و تا سال 1400دستیابی به اهداف زیر را مبنای تصمیم گیریها و توسعه قرار خواهد داد .
1. پیــاده ســازی اســتـانـداردهای بیمارستانی( اعتبار بخشی )همگام با نسل سوم سنجه‌ها
2. افزایش ایمنی بیماران
3. ارتقاء و بهبود كيفيت خدمات ارائه شده
4. ارتقاء رضایتمندی بیماران و كاركنان
5. افزایش بهره وری و صرفه جویی
 
 
​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش