پیام مدیرعامل

دكتر احمدعلی فردوسی
متخصص چشم پزشکی​​​​​​​

 در شرايط حاکم بر جهان امروزی، از قبيل تسهيل ارتباطات و سرعت انتقال اطلاعات ، در دسترس بودن فناوری های نوين و وجود رقابت بر سر منابع محدود ، رسيدن به اهداف سازمانی با روش های سنتی مديريت را عملاً غير ممکن ساخته است .
مديريت در معنای امروزی آن ديگر محدود به آگاهی از منابع درون سازمان نيست ( که البته اين بسيار ضروری است ) بلکه نياز به نگرشی دارد که نه تنها پيش رو ، بلکه فراگير و همه جانبه توانايی رصد کردن محيط را داشته باشد . مديريت استراتژيک به معنای ديدن و احساس کردن تغييراتی است که نه تنها در محيط اطراف در زمان حال، بلکه درک و پيش بينی وضعيت در آينده را برای مدير ان  فراهم می کند.
  لذا بسيار ضروری است که مسئولین و مدیران و تمامی کارکنان بیمارستان ، نه تنها از وضعيت بیمارستان خود ، بلکه از وضعیت ذينفعان و عوامل مؤثری که در محيط اطراف فعاليت می کنند ، چه در حال و چه در آينده مطلع باشند. بنابراين برنامه استراتژيک بیمارستان سندی است که برای سه سال آینده  که هر سال ویرایش خواهد شد در بیمارستان صدر ( به آفرین ) به اجرا در خواهد آمد تا بتوانیم برای رسيدن به اهداف آینده بیمارستان در جهان پر تغيير امروزی از آن استفاده کنیم.
بیمارستان  صدر ( به آفرین ) با توجه به اجرایی شدن استانداردهای اعتبار بخشی و الزام بیمارستان ها به استقرار این نظام در کشور و مطالب ذکر شده فوق ، تدوین برنامه استراتژیک را در دستور کار خود داشته و نخستین برنامه را در سال 1392  تدوین و  ابلاغ نمود و هم اینک اولین  بازنگری  را بصورت جامع تر انجام داده و در اختیار تمامی بخشها ، و احد ها و سایر ذینفعان بنا به صلاحدید قرار می دهد .
  اينجانب بعنوان مدیر عامل و نماینده هیات مدیره که مسئولیت مدیریت کلان بیمارستان را بر عهده دارم بر خود لازم می دانم ، با توجه به رسالت و وظيفه ذاتی بیمارستان و چشم انداز تعیین شده ، توسعه مديريت و بیمارستان را بر اساس موارد برنامه استراتژیک و به ويژه استقرار نظام کیفیت بیمارستانی که بر اساس الگوی اعتبار بخشی و حاکمیت بالینی در کشور در حال اجرا است در تمامی بخشها و واحد ها اجرا نمایم .
به همين مناسبت لازم است که کليه مديران و کارکنان واحدهای مختلف و ذينفعان خارج از بیمارستان ، از راهبردهای تعیین شده در برنامه استراتژیک مطلع باشند و این راهبردها را مبنای تصمیم گیری بعنوان سند کلان ابلاغی بیمارستان ، که در راستای سياست های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی ايران می باشد ، قرار دهند .
  اميد است اساتيد و پزشکان فرزانه بیمارستان  و کليه عزيزانی که به نحوی اين راهبردها را مرور می نمايند، با ارايه نقطه نظرات انتقادی و ارشادی ، ما را در ادامه  اين حرکت بزرگ ياری نمايند.
  درخاتمه با سپاس از ؛
كليه همكاراني كه ما را درتدوین این برنامه همراهی نمودند و همه مسئولین و کارکنان که در آینده در اجراي اين برنامه همراه و یاور ما خواهند بود  .​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش