تاريخچه بيمارستان صدر به آفرين

بيمارستان صدر ( به آفرين )  به مساحت 1331متر مربع واقع در شرق ميدان وليعصر تهران - خيابان كريم خان زند - خيابان به آفرين با مشاركت بخش خصوصي و سازمان تامين اجتماعي  ( بخش خصوصي به نسبت 60% سهام و سازمان تامين اجتماعي به نسبت 40% ) تاسيس گرديده و به ارائه خدمات درماني به بيماران مي پردازد .
بيمارستان صدر در سال 1374  به عنوان بيمارستان جنرال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكي ایران مشغول خدمات رساني به جامعه مي باشد .
این بیمارستان از ابتدای تاسیس تا كنون پذیرای بیش از صدها هزار بیمار بوده است و همواره با اتکا به مدیریت قوی ،کادر پزشکی و متخصصین برجسته علوم پزشکی کشور و همچنين پرسنل حاذق و لايق و دلسوز در ارائه خدمات تشخیصی ، درمانی و مراقبتی  در خدمت بخش سلامت کشور و مردم بوده است .
این بیمارستان از بدو تاسیس تاكنون افتخار دارد که محلی امن ، معتبر و با کیفیت  برای طبابت اساتید برجسته و بزرگان  فرزانه علوم مختلف پزشکی بوده  و توانسته بیماران نیازمند به خدمات تشخیصی ، درمانی و مراقبتی را بر اساس آخرین دستاوردهای پزشکی مداوا نماید .
بیمارستان صدر ( به آفرین ) همواره تلاش نموده تا ارائه خدمات تشخيص و درماني خود را در چارچوب قوانين و مقررات ابلاغي از طرف وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي و سازمان تامين اجتماعي مطابق با استانداردهاي اعتبار بخشي و حاكميت باليني با هدف ارتقاء مستمر كيفيت خدمات و با رعايت ايمني بيمار ارائه نمايد .
 در آخرین ارزیابی که در خرداد  ماه  سال 1392 توسط تیم ارزیاب معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام گردید موفق به کسب درجه یک گردیده است و برای آینده نیز بنا دارد با استقرار و پیاده سازی استانداردهای ویژه بیمارستانی در قالب استانداردهای ملی اعتبار بخشی و حاکمیت بالینی همچنان به فعالیت خود بر اساس آخرین دستاوردهای علمی دنیا ، ارتقاء مستمر کیفیت خدمات و با رعایت ایمنی بیماران و کارکنان به بیماران ادامه دهد  .
 بیمارستان صدر ( به آفرین ) بنا دارد تا در آینده در کنار توسعه کیفیت خدمات مطابق با برنامه تدوین شده توسعه فضای فیزیکی و کمیت خدمات سرامد در ارائه خدمات نوین پزشکی در چشم پزشکی  باشد .​​​​​​​