تاريخچه بيمارستان صدر به آفرين

بيمارستان صدر از سال 1374 به عنوان بيمارستان جنرال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكي ایران مشغول خدمات رساني به جامعه مي باشد.
این بیمارستان از ابتدای تاسیس تا كنون پذیرای بیش از صدها هزار بیمار بوده است و همواره با اتکا به مدیریت قوی، کادر پزشکی و متخصصین برجسته علوم پزشکی کشور و همچنين پرسنل حاذق و لايق و دلسوز در ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی در خدمت بخش سلامت کشور و مردم بوده است.
این بیمارستان از بدو تاسیس تاكنون افتخار دارد که محلی امن، معتبر و با کیفیت برای طبابت اساتید برجسته و بزرگان  فرزانه علوم مختلف پزشکی بوده و توانسته بیماران نیازمند به خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی را بر اساس آخرین دستاوردهای پزشکی مداوا نماید.
بیمارستان صدر ( به آفرین ) همواره تلاش نموده تا ارائه خدمات تشخيصي و درماني خود را در چارچوب قوانين و مقررات ابلاغي از طرف وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي و سازمان تامين اجتماعي مطابق با استانداردهاي اعتبار بخشي و حاكميت باليني با هدف ارتقاء مستمر كيفيت خدمات و با رعايت ايمني بيمار ارائه نمايد.
در آخرین ارزیابی که در دي ماه سال 1401 توسط تیم ارزیاب اداره اعتباربخشي معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي انجام گردید موفق به کسب درجه یک خصوصي گردیده است و برای آینده نیز بنا دارد با استقرار و پیاده سازی استانداردهای ویژه بیمارستانی در قالب استانداردهای ملی اعتبار بخشی، همچنان به فعالیت خود بر اساس آخرین دستاوردهای علمی دنیا، ارتقاء مستمر کیفیت خدمات و با رعایت ایمنی بیماران و کارکنان به بیماران ادامه دهد.
بیمارستان صدر ( به آفرین ) بنا دارد تا در آینده در کنار توسعه کیفیت خدمات مطابق با برنامه تدوین شده توسعه فضای فیزیکی و کمیت خدمات سرامد در ارائه خدمات نوین پزشکی در چشم پزشکی باشد.​​​​​​​